Dobrodošli u sportski klub Sunce ! Sportski klub Sunce osnova je davne 1995 god. u Beogradu. Za 22 godine uspšnog rada izrasli smo u jedan od najboljih sportskih klubova u Beogradu. Trenutno imamo preko 1000 članova, a deci pružamo profesionalne treninge karatea, sportske školice i fitnesa.

Na tradicionalno prijateljskom turniru naši takmičari uspešno su reprezentovali klub i postigli zapažen rezultat. U konkurenciji 39 klubova, 400 pojedinačnih i 50 ekipnih nastupa takmičari našeg kluba zauzeli su 2. mesto u ukupnom plasmanu, a 3. mesto u borbama. Čestitamo svim takmičarima na nastupima i postignutim rezultatima. Koristimo priliku da se zahvalimo Nikoli Stevanović i…

Ovog vikenda takmičar našeg kluba Knežević Filip nastupio je u sklopu reprezentacije Srbije na Premijer ligi u Roterdamu, Holandija. U kategoriji – 75 kg. Filip je u 1. kolu pobedio Nemca 7-0, dok je u drugom kolu izgubio tesno od takmičara iz Kazahstana 1-0. Ovo je prvi put u 21. godišnjoj istoriji kluba da je…

U nedelju 19. marta naš klub je uzeo ućešće na gore navedenom takmičenju koje je održano u hali sportova “Ranko Žeravica” na Novom Beogradu. U konkurenciji 46 klubova i preko 700 nastupa, naš klub je nastupio sa 40 takmičara u 55 pojedinačnih i 5 ekipnih kategorija. Osvojili smo 28 medalja, od čega su: 5 zlatne,…

Logo_footer   
     © 2017 Sportski klub Sunce

Proudly powered by Srki